Alumni Weekend 2021
 

Alumni Weekend 2021

Who's coming as of May 17, 2021

Click on column headers to sort.

First Name Last Name Class School Guest(s)
Nancy Abodeely 1983 Graduate Division
Diane (Dameron) Allen 1978 Graduate Division
Heather Armstrong 2016 Graduate Division
Rita Arriaga 1974 Graduate Division
Tyler Bacarro 2020 Graduate Division
Jessica Bath 2020 Graduate Division
Christine Bowman 2019 Graduate Division
Benjamin Boyd 2002 Graduate Division
Ryan Broms 2007 Graduate Division
Annie Burke-Doe 1992 Graduate Division
Nancy Byl 1963 Graduate Division
Xochitl Castaneda Graduate Division Marc Schenker
Lowen Cattolico 2003 Graduate Division
Joan Chang 2017 Graduate Division
Si-Han Chen 2016 Graduate Division
Ranyee Chiang 2008 Graduate Division
Jonathan Chiu 2016 Graduate Division
Yun Choi 2011 Graduate Division
Dorian Danic 2016 Graduate Division
Bevin Daniels 2005 Graduate Division
Deborah Dauber 2001 Graduate Division
Amanda Dauphinee 2016 Graduate Division
Amy (Tracewell) Drew 2000 Graduate Division
Glenn Eberhart 1966 Graduate Division Adele (Burkhardt) Eberhart
Anna (Merello) Edwards 1967 Graduate Division
Kirk Ehmsen 2019 Graduate Division
Jessica Endo 2016 Graduate Division
Maria Enquist-Newman 2007 Graduate Division
Elissa Epel 2000 Graduate Division
Brian Feng 2007 Graduate Division
Amber Fitzsimmons 2013 Graduate Division
Stephen Floor 2011 Graduate Division
Jennifer Frazier 1999 Graduate Division
Nerissa Freeman 1997 Graduate Division
David Galgoczy 2007 Graduate Division
Brooke Gardner 2012 Graduate Division
Angela Giertych 2014 Graduate Division
Susan (Wilner) Golden 1986 Graduate Division
Tanya (leibovici) Goodrich 2009 Graduate Division
Sharon Gorman 2009 Graduate Division
Willie Graham 2012 Graduate Division
Courtney (Graham) Graham Perez Graduate Division
Larkin Grant 2016 Graduate Division
Erin Green 2008 Graduate Division
Judy Haber 1971 Graduate Division
Kevin Hacker 1994 Graduate Division
Vivian Hall 1962 Graduate Division
Shannon Halpin 2016 Graduate Division
Sang Han Graduate Division
Romy Havard 2008 Graduate Division
Alyssa Herrera-Set 2009 Graduate Division
Jeffrey Hu 2015 Graduate Division
Nick Hu 2013 Graduate Division
Syed Jaffery 2015 Graduate Division
siti fathilah kamaluddin@1995 1995 Graduate Division
Wendy Katzman 2006 Graduate Division
Alyssa Keeney-Roe 2008 Graduate Division
Daniel Keller 2014 Graduate Division Krista Keller
Mee Kim 2013 Graduate Division
Jennifer Kinder 2007 Graduate Division
Uwe Klein 1998 Graduate Division
Brent Kobs 2017 Graduate Division
Tiffany Kwak 2015 Graduate Division
Riikka Lampinen 2020 Graduate Division
Anya Lane 1980 Graduate Division
Thomas Lauritzen 2003 Graduate Division
Diana Levin 2016 Graduate Division
Kenneth Lewis 1976 Graduate Division
Elizabeth Li 2015 Graduate Division
Diana Linn 1984 Graduate Division
Andrew Lui 2006 Graduate Division
Joanna Ma 2013 Graduate Division
Barbara (Muller) Maberry 1969 Graduate Division
Mary MacCready 1984 Graduate Division
Bryan Maguire 1990 Graduate Division
Kimberly Malin 2005 Graduate Division
Lindsay (Haas) McGraw 2010 Graduate Division
Isabelle Melese-d'Hospital 1993 Graduate Division
Linda (Hidzick) Meneken 1975 Graduate Division
Tianna (Meriage) Meriage-Reiter 2007 Graduate Division
Jennifer Miller 1996 Graduate Division
Michael Moore 1975 Graduate Division
David Morgan 1986 Graduate Division
David Murphy 2002 Graduate Division
Olga Nezhevenko 2016 Graduate Division
Robert Niklewicz 1976 Graduate Division
Rebecca Noonan 2016 Graduate Division
Theresa O'Brien 2007 Graduate Division
Aaron Ortiz 2015 Graduate Division
Marina Elvira Padilla-Millan 2020 Graduate Division
Maria Eva Pangilinan Graduate Division Maria Fe Pangilinan
Saida-Gracia Perez 2013 Graduate Division
Margaret Perkinson 1989 Graduate Division
Elizabeth Phillips 2015 Graduate Division
Hecong Qin 2015 Graduate Division
Tiffani Quan 2014 Graduate Division
Tannus Quatre 1999 Graduate Division
Shannon Richards 1976 Graduate Division
Daniel Robeson 2016 Graduate Division
Kathleen Roskos 1988 Graduate Division
Omar Rutledge 2015 Graduate Division
Vishal Samboju 2016 Graduate Division
Alissa Sanchez 2016 Graduate Division
Teresa Scherzer 2001 Graduate Division
Lillian Seu 2011 Graduate Division
Vivian Siegel 1987 Graduate Division
Patricia Sinnott 1976 Graduate Division
Betty (Hicks) Smoot 1983 Graduate Division
Yang Paulina Song 2020 Graduate Division
Kimberly (Englund) Spindler 1990 Graduate Division
Philip Strong 1991 Graduate Division Betsy Strong
Patrick Sullivan 2016 Graduate Division
Solomon Tang 2015 Graduate Division
Elise (Armstrong) Tarrant 2015 Graduate Division
Jasmine Taylor 2006 Graduate Division
Hannah Thomas 2020 Graduate Division
Kimberly Topp 1994 Graduate Division
Andrew Tran 2015 Graduate Division
Thomas Tsai 2012 Graduate Division
Maria Ulloa 2001 Graduate Division
Joseph (UreƱo) Ureno 2019 Graduate Division
An Vu 2011 Graduate Division
Grace Wang 2018 Graduate Division
Jue Wang 2002 Graduate Division
Cameron Webb 2021 Graduate Division
Robin Wham 1976 Graduate Division
Hang Wong 2020 Graduate Division
Stacie Wong 2016 Graduate Division
William Wong 2015 Graduate Division
Shelby Wood 2014 Graduate Division
Nauvanie Xavier 2020 Graduate Division
Jeremy Yee 2019 Graduate Division
Jessica Yeskoo 2017 Graduate Division
Malin Young 1999 Graduate Division
Christine Zampach 2005 Graduate Division
Jian Zhang 1992 Graduate Division
Yukai Zou 2015 Graduate Division
Carolina Zubiri 2016 Graduate Division


Now that you know who else will be there

REGISTER NOW

 

Names of adult registrants only appear if the registrant elects to opt-in to having that information shared. The list may be cached, so if you don't see yourself right away please check back in 5 minutes or so.